İçeriğe geç

Biçilmiş ne demek

Biçilmiş Ne Demek?

Biçilmiş kelime anlamı olarak, bir şeyin önceden ayarlanmış veya belirlenmiş olarak tanımlanır. Bir şeyin biçilmiş olması, onun kalıplarının veya etiketlerinin zaten oluşturulmuş olması anlamına gelir. Biçilmiş bir şey, genellikle önceden belirlenmiş bir şekil, boyut veya kalıp ile özelleştirilmiştir.

Biçilmiş kelime, çoğu durumda, önceden ayarlanmış veya özelleştirilmiş bir şeyi açıklamak için kullanılır. Biçilmiş, bir şeyin önceden belirlenmiş bir şekilde üretilmesi anlamına gelir. Böyle bir şeyin özel olarak tasarlanmış veya özelleştirilmiş olması, biçilmiş olarak tanımlanmaktadır.

Biçilmiş kelime, genellikle, üretim sürecinin önceden belirlenmiş veya özelleştirilmiş bir parçasını açıklamak için kullanılır. Örneğin, bir fabrikanın ürettiği giyeceklerin önceden belirlenmiş veya özelleştirilmiş bir şekilde üretilmesi biçilmiş olarak tanımlanır. Fabrikanın ürettiği giyecekler, önceden belirlenmiş veya özelleştirilmiş bir şekilde üretilir ve bu nedenle biçilmiş olarak tanımlanır.

Biçilmiş kelime, aynı zamanda, belirli bir amaca hizmet eden veya etki etmek için önceden ayarlanmış bir şeyi açıklamak için de kullanılır. Örneğin, bir kameranın önceden ayarlanmış veya özelleştirilmiş bir şekilde ayarlanması biçilmiş olarak tanımlanır. Kameranın önceden ayarlanmış veya özelleştirilmiş bir şekilde ayarlanması, belirli bir amaca hizmet edecek biçimde önceden ayarlanmış olmasından dolayı biçilmiş olarak tanımlanır.

Biçilmiş kelime aynı zamanda, ortam veya koşulların önceden ayarlanmış veya özelleştirilmiş olmasını da açıklayabilir. Örneğin, bir toplantının önceden ayarlanmış veya özelleştirilmiş bir şekilde planlanması biçilmiş olarak tanımlanır. Toplantının önceden ayarlanmış veya özelleştirilmiş bir şekilde planlanması, toplantının önceden belirlenmiş veya özelleştirilmiş bir şekilde planlanmasından dolayı biçilmiş olarak tanımlanır.

Biçilmiş kelime, son olarak, insanlar tarafından önceden ayarlanmış veya özelleştirilmiş bir şeyi açıklamak için de kullanılır. Örneğin, bir insanın önceden ayarlanmış veya özelleştirilmiş bir şekilde eğitilmesi biçilmiş olarak tanımlanır. Bir insanın önceden ayarlanmış veya özelleştirilmiş bir şekilde eğitilmesi, önceden belirlenmiş veya özelleştirilmiş bir şekilde eğitilmesinden dolayı biçilmiş olarak tanımlanır.

Biçilmiş kelime, özetle, önceden ayarlanmış veya özelleştirilmiş bir şeyi açıklamak için kullanılan bir sözcüktür. Biçilmiş bir şey, genellikle önceden belirlenmiş bir şekil, boyut veya kalıpla özelleştirilmiştir. Biçilmiş kelime, üretim sürecinde, belirli bir amaca hizmet eden veya etki etmek için önceden ayarlanmış bir şeyi, ortam veya koşulların önceden ayarlanmış veya özelleştirilmiş olmasını ve insanlar tarafından önceden ayarlanmış veya özelleştirilmiş bir şeyi açıklamak için kullanılır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir